Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss Spółka z o.o 2023-08-21
1 zł
Mazowieckie, Warszawa
Telefon: +48 22 51 66...Jeśli poszukujesz idealnego miejsca, gdzie wypoczniesz z przyjaciółmi, zorganizujesz imprezę integracyjną, kurs w Stolicy, to nasz obiekt będzie idealnym miejscem dla Państwa. Nasz obiekt posiada aż 136 pokoi urządzonych w komfortowy oraz luksusowy sposób. Oprócz tego zapewniamy sale szkoleniowe, które ulokują od 16 do 550 osób. Sale są przestronne i kompleksowo wyposażone technicznie. Dodatkowo oferta dla gości obejmuje salę bankietową, strefę sportową - kręgle, piłkarzyki, rzutki. Dla naszych gości chętnych zadbać o swoją formę dysponujemy profesjonalnie urządzoną salą fitness. Hotel Boss zapewnia także najlepsze jedzenie kuchni polskiej a także europejskiej.

Hotel Boss posiada doskonałą lokalizację. Położony jest blisko centrum Warszawy i ok 25 min drogi samochodem od Lotniska im. Chopina. Każdy z Gości ma zagwarantowane miejsce na darmowym oraz dozorowanym parkingu przy obiektu.

Nasza obsługa hotelowa chętnie zorganizuje dla Państwa wymarzony event.
Ocena: 0


Wyświetleń: 12 Dodał(a): natalia100


Komentarze
Inne propozycje

DARMOWE OGŁOSZENIA AUGUSTÓW

Darmowe Ogłoszenia Augustów to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą sprzedać swoje produkty lub usługi w Augustowie i okolicach. Ta strona oferuje darmowe ogłoszenia w różnych kategoriach, takich jak nieruchomości, samochody, praca, usługi, a także różnego rodzaju artykuły. Dzięki łatwemu w użyciu interfejsowi i możliwości dodawania zdjęć, ogłoszenia są bardzo atrakcyjne dla potencjalnych klientów.

Co więcej, Darmowe Ogłoszenia Augustów to również doskonałe miejsce dla osób, które poszukują produktów lub usług w Augustowie i okolicach. Dzięki wielu kategoriom i precyzyjnym filtrom, użytkownicy mogą łatwo znaleźć to, czego potrzebują. Dodatkowo, strona ta jest bardzo popularna w regionie, co oznacza, że ​​potencjalni klienci będą mieli większą szansę na znalezienie interesujących ich ofert. Wszystkie ogłoszenia na stronie są moderowane, co oznacza, że ​​są bezpieczne i wiarygodne.