Mix Biura - Wynajem Biur i Lokali 2023-08-20
1 zł
Małopolskie, Kraków
Telefon: +48 12 266 37...Firma Deweloperska MIX Biura to wiodąca firma na krakowskim rynku najmu nieruchomości o luksusowym standardzie. Firma Mix Biura zajmuje się tworzeniem nowoczesnych budynków biurowo-usługowych, które skierowane są na wynajem biur i lokali użytkowych w Krakowie.

Firma Deweloperska Mix Biura jest właścicielem terenu o powierzchni około 5 ha i spełniła do danej chwili inwestycje o łącznym metrażu niemal 60 000m2. Są to zarówno nowe biurowce jak i uwspółcześnione budynki do obecnych standardów. Dzięki temu MIX Biura pragnie zaopiekować się o luksus najemców czy może atrakcyjnych lokalizacji budynków w komercyjnych punktach miasta Krakowa.

Dzięki naszej ofercie najemcy biurowców, mogą liczyć na wzrost firmy w obrębie jednego obiektu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Ocena: 0


Wyświetleń: 180 Dodał(a): kinga6


Komentarze
Inne propozycje

DARMOWE OGŁOSZENIA AUGUSTÓW

Darmowe Ogłoszenia Augustów to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą sprzedać swoje produkty lub usługi w Augustowie i okolicach. Ta strona oferuje darmowe ogłoszenia w różnych kategoriach, takich jak nieruchomości, samochody, praca, usługi, a także różnego rodzaju artykuły. Dzięki łatwemu w użyciu interfejsowi i możliwości dodawania zdjęć, ogłoszenia są bardzo atrakcyjne dla potencjalnych klientów.

Co więcej, Darmowe Ogłoszenia Augustów to również doskonałe miejsce dla osób, które poszukują produktów lub usług w Augustowie i okolicach. Dzięki wielu kategoriom i precyzyjnym filtrom, użytkownicy mogą łatwo znaleźć to, czego potrzebują. Dodatkowo, strona ta jest bardzo popularna w regionie, co oznacza, że ​​potencjalni klienci będą mieli większą szansę na znalezienie interesujących ich ofert. Wszystkie ogłoszenia na stronie są moderowane, co oznacza, że ​​są bezpieczne i wiarygodne.