WIKĘD-Producent drzwi zewnętrznych 2023-08-17
1 zł
Luzino
Telefon: 58 738 66 60WIKĘD SP. z o.o. Sp. k. polski Producent Stolarki Otworowej i konstrukcji aluminiowych. Siedziba spółki mieści się w Luzinie w województwie pomorskim. Prowadzimy swoją działalnością od 2002 roku. Osiągnęliśmy wiele zaszczytnych nagród, w tym kilkukrotnie nagrodzono nasze przedsiębiorstwo tytułami Gazeli Biznesu i Diamentów miesięcznika Forbes.

Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia 350 pracowników, ma do dyspozycji aż 2500 punktów dystrybucyjnych. Mamy w składzie nowoczesny park maszynowy, niepowtarzalne laboratorium technologiczne. Nad tokiem zautomatyzowanej produkcji czuwa wysoko zaawansowany system produkcyjny. Stosujemy nieustanną i szczegółową kontrolę jakości.

Działamy tylko i wyłącznie z najlepszymi. Do produkcji stolarki korzystamy z części dostarczanych przez głównych producentów aluminium, profili PCV, stali a także okuć, szkła. Wychodząc na przeciw wymaganiom klienta, oferujemy w sposób profesjonalny nasze produkty. Dokonując wyboru naszych produktów uzyskujecie Państwo pewność bezpieczeństwa na kilka lat i gwarancję doskonałej jakości realizacji.

W laboratorium technologicznym nasi eksperci testują odporność drzwi na cały szereg uwarunkowań, sztucznie stwarzając różnorodne warunki.

Zapraszamy do kontaktu z nami.
Ocena: 0


Wyświetleń: 22 Dodał(a): martyna54


Komentarze
Inne propozycje

DARMOWE OGŁOSZENIA AUGUSTÓW

Darmowe Ogłoszenia Augustów to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą sprzedać swoje produkty lub usługi w Augustowie i okolicach. Ta strona oferuje darmowe ogłoszenia w różnych kategoriach, takich jak nieruchomości, samochody, praca, usługi, a także różnego rodzaju artykuły. Dzięki łatwemu w użyciu interfejsowi i możliwości dodawania zdjęć, ogłoszenia są bardzo atrakcyjne dla potencjalnych klientów.

Co więcej, Darmowe Ogłoszenia Augustów to również doskonałe miejsce dla osób, które poszukują produktów lub usług w Augustowie i okolicach. Dzięki wielu kategoriom i precyzyjnym filtrom, użytkownicy mogą łatwo znaleźć to, czego potrzebują. Dodatkowo, strona ta jest bardzo popularna w regionie, co oznacza, że ​​potencjalni klienci będą mieli większą szansę na znalezienie interesujących ich ofert. Wszystkie ogłoszenia na stronie są moderowane, co oznacza, że ​​są bezpieczne i wiarygodne.