Pomoc

Ogłoszenie ukazuje się na portalu natychmiast, chyba że jest wykupiona opcja płatna wtedy do 24 godzin, ale w praktyce dzieje się to o wiele szybciej. Czas emisji liczy się od momentu zaksięgowania przez nas opłaty za emisję ogłoszenia.

Wystarczy zalogować się do panelu klienta jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem. Możesz tez zmiany wysłać na adres kontakt.dodawanieogloszen@gmail.com i administratorzy serwisu zaktualizują dane w Twoim ogłoszeniu. Nowe dane zostaną automatycznie przesłane na wszystkie portale. Zmiany są oczywiście bezpłatne jesli zapłaciłes nam raz za usługę. 

Możesz to zrobić za pomocą komputera, tabletu lub telefonu. Użyj przycisku „Dodaj ogłoszenie” na stronie głównej. Wypełnij niezbędne informacje, wybierz pakiet czasowy, w którym ma się ukazać ogłoszenie, dodaj zdjęcia i dokonaj płatności jesli chcesz by ogłoszenie ukazalo się jako "Promowane" lub dodane na 365 dni przez szybkie płatności internetowe PayPal.com.

Zaoszczędzisz przede wszystkim swój cenny czas, bo wpisujesz ofertę tylko raz - w jednym formularzu TUTAJ. Poza tym zaoszczędzisz tysiące złotych unikając tradycyjnych biur pośredników w obrocie nieruchomościami. Biura pobierają zwykle kilka procent od wartości nieruchomości, co często wynosi kilka lub kilkanaście tysięcy złotych. Portale które oferują sprzedaż Twojego auta też pobierają opłaty i to często nie małe. Twoje ogłoszenie widnieje na jednym portalu a u nas na ponad 200. Sam zdecyduj gdzie chcesz umieścić swoje ogłoszenie. 

Ogłoszenie jest automatycznie usuwane z portali po upływie czasu emisji za wybrany pakiet, w który było wyświetlane na portalu /portalach. Jeśli sprzedałeś auto lub wynająłeś nieruchomość – Gratulujemy. Jeśli nie udało się to, możesz wznowić emisję ogłoszenia, dodając je ponownie. Tak jest lepiej ponieważ ogłoszzenie jest traktowane jako nowo dodane, inaczej też będzie patrzył potenacjalny klient jesli zobaczy date dodania, no bo o czym może świadczyć dodanie pół roku temu. 

DARMOWE OGŁOSZENIA AUGUSTÓW

Darmowe Ogłoszenia Augustów to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą sprzedać swoje produkty lub usługi w Augustowie i okolicach. Ta strona oferuje darmowe ogłoszenia w różnych kategoriach, takich jak nieruchomości, samochody, praca, usługi, a także różnego rodzaju artykuły. Dzięki łatwemu w użyciu interfejsowi i możliwości dodawania zdjęć, ogłoszenia są bardzo atrakcyjne dla potencjalnych klientów.

Co więcej, Darmowe Ogłoszenia Augustów to również doskonałe miejsce dla osób, które poszukują produktów lub usług w Augustowie i okolicach. Dzięki wielu kategoriom i precyzyjnym filtrom, użytkownicy mogą łatwo znaleźć to, czego potrzebują. Dodatkowo, strona ta jest bardzo popularna w regionie, co oznacza, że ​​potencjalni klienci będą mieli większą szansę na znalezienie interesujących ich ofert. Wszystkie ogłoszenia na stronie są moderowane, co oznacza, że ​​są bezpieczne i wiarygodne.